top of page
IMG_20230524_171712.jpg

RADICAL FORGIVENESS PO POLSKU

Dla Polaków mieszkających w Stanach, Kanadzie i Ameryce Łacińskiej.

Witam Cię!

   Jeżeli tu jesteś, to prawdopodobnie znaczy, że już wiesz co to jest Radykalne Wybaczanie.

Nazywam się Karolina Zajączkowska, jestem trenerką Radykalnego Wybaczania certyfikowaną przez Instytut Metody Tippinga w Warszawie.

Od kilkunastu lat mieszkam w Meksyku, z pochodzenia jestem Polką i mówię biegle po polsku (i po hiszpańsku). Jeżeli interesują Cię sesje tą metodą po polsku, w Twojej strefie czasowej to trafiłeś pod właściwy adres!

   Ukończyłam kurs trenerski pod okiem Magdaleny Czaji metodą Radykalnego Wybaczania Colina Tippinga i metodą “The Work” Byron Katie (praca z przekonaniami). Obie te metody doskonale się uzupełniają i pomogły już wielu ludziom na całym świecie.

Proces jest krótki, ale głęboki i bardzo skuteczny. Moja propozycja to zastosowanie bloku 5 sesji, jedna sesja w tygodniu, każda sesja trwa 90 minut. Sesje odbywają się zdalnie za pośrednictwem videorozmowy, z dowolnego miejsca w uzgodnionym wcześniej czasie. Niekiedy między sesjami zalecane jest wykonanie krótkich zadań domowych, które nie są bardzo skomplikowane i nie wymagają dużego nakładu czasu, jak na przykład napisanie listu.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany skontaktuj się ze mną mailowo: karozaja11@gmail.com

BANDERA_edited.png
RW.JPG
BK.JPG
bottom of page